Клуб „Надежда“ в Силистра отбеляза своя 60-годишен юбилей с много гости, подаръци и добро настроение
С много емоции, приятелски срещи и празнично настроение днес клуб №1 „Надежда“ в Силистра отбеляза своята 60-годишнина. Юбилеят събра десетки членове на клуба, председатели на пенсионерски клубове от общината и региона, както и официални гости.









































