Клуб „Надежда“ в Силистра отбеляза своя 60-годишен юбилей с много гости, подаръци и добро настроение
С много емоции, приятелски срещи и празнично настроение днес клуб №1 „Надежда“ в Силистра отбеляза своята 60-годишнина. Юбилеят събра десетки членове на клуба, председатели на пенсионерски клубове от общината и региона, както и официални гости.
С много емоции, приятелски срещи и празнично настроение днес клуб №1 „Надежда“ в Силистра отбеляза своята 60-годишнина. Юбилеят събра десетки членове на клуба, председатели на пенсионерски клубове от общината и региона, както и официални гости.
Сред уважилите празника бе кметът на община Силистра Александър Сабанов, който поздрави ръководството и членовете на клуба, като им пожела здраве, дълголетие и още много години да бъдат активен център на обществения живот.
По време на тържеството бяха поднесени множество поздравителни адреси, цветя и подаръци от гостите, а празничната програма беше изпълнена с музика, песни, танци и много усмивки. Атмосферата беше изпълнена с топлина и приятелство – доказателство, че клуб „Надежда“ продължава да бъде втори дом за своите членове.
Клуб №1 „Надежда“ е сред най-старите пенсионерски клубове в Силистра. Създаден преди шест десетилетия, той и днес остава място за социални контакти, културни прояви, честване на празници и участие в певчески състави и фестивали. През годините неговите членове нееднократно са представяли достойно Силистра на регионални и национални форуми, печелейки отличия за своите фолклорни и музикални изяви.
Шестдесет години след своето създаване клуб „Надежда“ продължава да оправдава името си – като място, което дарява надежда, приятелство и активен живот на поколения силистренци.
Екипът на „Красива Силистра“ имаше удоволствието да присъства на празника и да запечата част от незабравимите моменти, които още веднъж показаха, че възрастта е само число, когато има желание за живот, общуване и споделени мигове.










































Коментари